SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Piteå IF Fotbollsförening
Fotboll
P11

Matcher
MAJ 2021
 
15
13:45
lör
13:45    
Strömbacka konstgräs
PIF Lag 1 - PIF Lag 3  -      
 
23
15:30
sön
15:30    
Bäckvallen Svensbyn
Infjärdens SK IBFF - Piteå IF FF Lag 2 (Gul & blå grupp)  -      
 
29
14:15
lör
14:15    
Grolls
Piteå IF FF Lag 2 (vit & röd grupp) - Alviks IK Lag 1  -      
30
11:15
sön
11:15    
Idrottsparken
Munksund-Skuthamns SK 2 - Piteå IF FF Lag 1 (Gul & grön grupp)  -      
JUNI 2021
 
03
18:00
tor
18:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 2 (Röd & gul grupp) - Storfors AIK Lag 2  -      
04
18:15
fre
18:15    
Idrottsparken
Munksund-Skuthamns SK 2 - Piteå IF FF Lag 3 (Vit & svart grupp)  -      
06
15:00
sön
15:00    
Gotisvallen
Öjeby IF - Piteå IF FF Lag 1 (Grön & blå grupp)  -      
 
08
17:30
tis
17:30    
Idrottsparken
Munksund-Skuthamns SK 1 - Piteå IF FF Lag 2 (Svart & röd grupp)  -      
09
18:00
ons
18:00    
Nordlunda IP
Piteå IF FF Lag 3 (gul & blå grupp) - Öjeby IF  -      
13
10:30
sön
10:30    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 1 (Grön & vit grupp) - Alviks IK Lag 2  -      
 
20
10:30
sön
10:30    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 2 (Röd och grön grupp) - Älvsby IF  -      
20
17:00
sön
17:00    
Liko Arena
Alviks IK Lag 2 - Piteå IF FF Lag 3 (Vit & gul grupp)  -      
20
17:30
sön
17:30    
Heden
Storfors AIK Lag 1 - Piteå IF FF Lag 1 (Svart & blå grupp)  -      
 
22
18:00
tis
18:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 1 (Blå & vit grupp) - Rosvik IK Norrsken  -      
27
14:30
sön
14:30    
Örnäsets IP
IFK Luleå Röd - Piteå IF FF Lag 2 (Röd & svart grupp)  -      
27
18:00
sön
18:00    
Nordlunda IP
Piteå IF FF Lag 3 (Gul & grön grupp) - Storfors AIK Lag 1  -      
 
30
18:00
ons
18:00    
Rosvalla
Rosvik IK Norrsken - Piteå IF FF Lag 3 (Vit & röd grupp)  -      
JULI 2021
 
01
18:00
tor
18:00    
Nordlunda IP
Piteå IF FF Lag 2 (Grön & svart grupp) - Hemmingsmarks IF Södra United  -      
AUGUSTI 2021
 
02
18:00
mån
18:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 2 (svart/grön grupp) - Infjärdens SK IBFF  -      
06
13:00
fre
13:00    
Gammelstad C2
IFK Luleå vit - Piteå IF Lag 2 (gul/röd/blå)  -      
06
17:00
fre
17:00    
Gammelstad C2
SSK - Piteå IF Lag 2 (gul/röd/blå)  -      
06
18:00
fre
18:00    
Rutvik R3
IFK Luleå Blå - Piteå IF Lag 1 (vit/svart/grön)  -      
07
10:00
lör
10:00    
Rutvik R4
Lira BK lag 1 - Piteå IF Lag 1 (vit/svart/grön)  -      
07
12:00
lör
12:00    
Gammelstad C2
Lira BK Lag 4 - Piteå IF Lag 2 (gul/röd/blå)  -      
07
17:00
lör
17:00    
Gammelstad C1
IFK Luleå röd - Piteå IF Lag 2 (gul/röd/blå)  -      
07
19:00
lör
19:00    
Rutvik R3
Gammelstads IF grön - Piteå IF Lag 1 (vit/svart/grön)  -      
07
20:00
lör
20:00    
Rutvik R4
Gammelstads IF vit - Piteå IF Lag 2 (gul/röd/blå)  -      
08
09:00
sön
09:00    
Gammelstad C2
Storfors AIK lag 1 - Piteå IF Lag 1 (vit/svart/grön)  -      
08
10:00
sön
10:00    
Gammelstad C1
Storfors AIK lag 2 - Piteå IF Lag 2 (gul/röd/blå)  -      
08
14:00
sön
14:00    
Gammelstad C2
Svartbjörnsbyns IF - Piteå IF Lag 1 (vit/svart/grön)  -      
08
17:00
sön
17:00    
Gammelstad C1
Lira BK lag 3 - Piteå IF Lag 1 (vit/svart/grön)  -      
 
11
18:00
ons
18:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 3 (grön/vit grupp) - Munksund-Skuthamns SK 2  -      
15
12:00
sön
12:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 3 (svart/blå grupp) - Luleå FC  -      
 
16
18:30
mån
18:30    
Liko Arena
Alviks IK Lag 1 - Piteå IF FF Lag 2 (gul/röd grupp)  -      
18
17:30
ons
17:30    
Strömbacka (OBS!)
Piteå IF FF Lag 3 (svart/vit grupp) - Munksund-Skuthamns SK 2  -      
22
12:00
sön
12:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 3 (gul/grön grupp) - Öjeby IF  -      
22
17:30
sön
17:30    
Hedens IP Storfors
Storfors AIK Lag 2 - Piteå IF FF Lag 2 (röd/blå grupp)  -      
 
26
17:45
tor
17:45    
Furunäset
Piteå IF FF Lag 2 (röd/svart grupp) - Munksund-Skuthamns SK 1  -      
28
12:15
lör
12:15    
Nyabvallen
Luleå FC - Piteå IF FF Lag 3 (Blå & Svart grupp)  -      
29
15:00
sön
15:00    
Björklunda
Öjeby IF - Piteå IF FF Lag 3 (blå/grön grupp)  -      
29
17:00
sön
17:00    
Liko Arena
Alviks IK Lag 2 - Piteå IF FF Lag 3 (vit/gul grupp)  -      
SEPTEMBER 2021
 
01
18:00
ons
18:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 3 (blå/röd grupp) - Storfors AIK Lag 1  -      
05
12:00
sön
12:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 3 (svart/vit grupp) - Alviks IK Lag 2  -      
05
15:00
sön
15:00    
Älvåkra IP
Älvsby IF - Piteå IF FF Lag 2 (grön/gul grupp)  -      
 
09
17:30
tor
17:30    
Heden
Storfors AIK Lag 1 - Piteå IF FF Lag 3 (svart/blå grupp)  -      
12
10:30
sön
10:30    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 2 (röd/grön grupp) - IFK Luleå Röd  -      
12
18:00
sön
18:00    
Rosvalla
Rosvik IK Norrsken - Piteå IF FF Lag 3 (gul/vit grupp)  -      
 
15
18:00
ons
18:00    
Nordlunda
Piteå IF FF Lag 3 (röd/blå grupp) - Rosvik IK Norrsken  -      
19
10:00
sön
10:00    
Nyabvallen
Luleå FC - Piteå IF FF Lag 3 (vit/grön grupp)  -      
19
11:00
sön
11:00    
Hifton
Hemmingsmarks IF Södra United - Piteå IF FF Lag 2 (gul/svart grupp)  -      
 
26
12:00
sön
12:00    
Strömbacka
Piteå IF FF Lag 3 (gul/ blå grupp) - Luleå FC  -      
 
Samarbetspartners
Huvudsponsorer
Stöd Piteå IF